Autor Wątek: Fotele gamingowe - na czym usiąść?  (Przeczytany 46 razy)

Farela

• Newbie
  • *
Fotele gamingowe - na czym usiąść?
« dnia: Październik 19, 2017, 10:58:31 pm »
Udało mi się naliczyć 12 różnych nazw foteli dla graczy, z jakimi sprzedawcy wojują już na powierzchniach handlowych u nas w ojczyźnie. Po konsultacjach ze starszyzną z mojego domu, czyli braćmi, zmierzam ku selekcji spośród 3 wyrobów. Wypadło na fotele gamingowe takie jak Akracing, SPC Gear i Noble Chairs. Dwie ostatnie marki mają mało wersji kolorystycznych. Przeszkadza mi to, bo chciałabym dostać coś innego niż standardowa czerń i kolor czerwony. Dlatego wysoko stoją akcje Akracing, gdy myślę o zakupie. Chodzą mi po głowie kolory żółty lub zielony. W zeszły weekend siedziałam już na modelach wszystkich trzech firm. Skóra prawdziwa jest mega droga, stąd Noble Chairs nieco mnie odrzucają. To plus ich lekko sztywny wygląd. Chyba już wiecie po krótce, jakie fotele gamingowe chcę tutaj potwierdzić jako sensowny nabytek. Ktoś wie, jak Akracing oceniają fachowcy? Sami gracze pieją z zachwytu, ale przy cenach ponad tysiąc złotych, trzeba jednak zachować czujność i mieć się ze swoim portfelem na baczności.   

Colisa

• Newbie
  • *
Odp: Fotele gamingowe - na czym usiąść?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2017, 05:07:50 pm »
Moja ocena wypada bardzo podobnie. Choć brałam pod uwagę jeszcze innych producentów mających fotele dla graczy, niż ci wymienieni przez mojego przedmówcę. Końcowa ocena była niemalże identyczna. Ja już jestem po zakupie, więc mogę potwierdzić, że się nie pomyliłam. Akracing przysłało mi fotel gamingowy, który mocno różni się od prymitywnego krzesła komputerowego, które dotychczas gniotło mój tyłek. Fotele dla gracza to jednak zupełnie inna klasa wyposażenia. Szczególnie oparcie podbiło moje serce. Ta długość, nawet czubek głowy mi nie wystaje. Jestem tak skryta w fotelu, że często osoby które wchodzą do pokoju, opuszczają go myśląc, że jestem nieobecna. Wspomniany fotel dla gracza mam ustawiony tyłem do drzwi. Nie miejcie litości dla swojego portfela, bo będziecie na tym produkcie siedzieć na okrągło. Jakoś i marka mają tu horrendalne znaczenie. W mojej ocenie Akracing wywiązuje się wzorowo ze swoich przyrzeczeń. Na tym fotelu komputerowym posiedzę długo. Ktoś chętny na test u mnie? Siedzi się zawodowo. Fotele gamingowe mają to coś. Kto się nie przekonał, będzie żałował straconego czasu, gdy już się skusi.     

Fotel kupiony był pod adresem https://gamera.pl/kategoria-produktu/...  

Minotaur

• Newbie
  • *
Odp: Fotele gamingowe - na czym usiąść?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 07, 2017, 10:24:55 pm »
Ja mam Akracing Overture. Fotele gamingowe mają sens.