Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2
1
Inne platformy / Odp: Dodatki do Playstation 4?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dolisa dnia Listopad 29, 2017, 12:46:02 am »
Moim najciekawszy dodatkiem jest pad. Mam takiego unikalnego z kolekcji Aim Controllers. Chłopaki robią bardzo ozdobne kontrolery dla graczy siedzących na PS4.
2
Wiadomości / Zapowiedzi turniejów - 2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dolisa dnia Listopad 29, 2017, 12:44:08 am »
Zawsze z wyprzedzeniem co najmniej miesięcznym! Nie ma odstępstw, imprezy gamingowe nie spełniające tego kryterium, będą eliminowane z tematu.
Mogą być to wydarzenia światowe, regionalne, a nawet szkolne. Muszą dotyczyć współzawodnictwa co najmniej 10 graczy.
Oczywiście liczy się wyłącznie e-sportowy sezon 2018.
3
Premiery produktowe / Odp: Na co czekacie - premiery sprzętu?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Minotaur dnia Listopad 07, 2017, 10:28:15 pm »
Mysz Cougar 450M - czekam, choć już premiera była. Niestety swoje kosztuje. W tym miesiącu ją kupię. Biorę całą białą.
4
Specjalistyczne narzędzia / Odp: Fotele gamingowe - na czym usiąść?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Minotaur dnia Listopad 07, 2017, 10:24:55 pm »
Ja mam Akracing Overture. Fotele gamingowe mają sens.
5
Gry mobilne / Odp: Reklama w grach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cetera dnia Listopad 01, 2017, 12:42:32 am »
Przesadzają! Każda darmowa gra mobilna to istny horror. Marketing zabija tę dziedzinę. Coraz rzadziej daje szansę nowym aplikacjom, bo te zapychanie wszystkiego reklamami jest nieznośne.
6
Inne platformy / Odp: Dodatki do Playstation 4?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cetera dnia Listopad 01, 2017, 12:40:56 am »
Za wiele tego nie ma. Hełm VR jeszcze nie ma sensu.
7
Gry mobilne / Reklama w grach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Farela dnia Październik 25, 2017, 08:52:54 pm »
Zastanawiałeś się kiedyś, która reklama pojawiła się pierwsza (i kiedy) w grach komputerowych? Ilya Vedrashko, jeden z liderów w tej dziedzinie w swojej pracy magisterskiej doszukał się flippera z 1964 roku, który reklamował samochody marki Mustang. Wyprzedzając Wasze komentarze - nie była to gra komputerowa, wtedy nie było komputerów domowych (pierwszy ZX-80 pojawił się pod koniec stycznia 1980 roku). A później już poleciało…

Teraz w grach mobilnych już moim zdaniem przesadzają z reklamami.
8
Specjalistyczne narzędzia / Odp: Fotele gamingowe - na czym usiąść?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Colisa dnia Październik 23, 2017, 05:07:50 pm »
Moja ocena wypada bardzo podobnie. Choć brałam pod uwagę jeszcze innych producentów mających fotele dla graczy, niż ci wymienieni przez mojego przedmówcę. Końcowa ocena była niemalże identyczna. Ja już jestem po zakupie, więc mogę potwierdzić, że się nie pomyliłam. Akracing przysłało mi fotel gamingowy, który mocno różni się od prymitywnego krzesła komputerowego, które dotychczas gniotło mój tyłek. Fotele dla gracza to jednak zupełnie inna klasa wyposażenia. Szczególnie oparcie podbiło moje serce. Ta długość, nawet czubek głowy mi nie wystaje. Jestem tak skryta w fotelu, że często osoby które wchodzą do pokoju, opuszczają go myśląc, że jestem nieobecna. Wspomniany fotel dla gracza mam ustawiony tyłem do drzwi. Nie miejcie litości dla swojego portfela, bo będziecie na tym produkcie siedzieć na okrągło. Jakoś i marka mają tu horrendalne znaczenie. W mojej ocenie Akracing wywiązuje się wzorowo ze swoich przyrzeczeń. Na tym fotelu komputerowym posiedzę długo. Ktoś chętny na test u mnie? Siedzi się zawodowo. Fotele gamingowe mają to coś. Kto się nie przekonał, będzie żałował straconego czasu, gdy już się skusi.     

Fotel kupiony był pod adresem https://gamera.pl/kategoria-produktu/...  
9
Specjalistyczne narzędzia / Fotele gamingowe - na czym usiąść?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Farela dnia Październik 19, 2017, 10:58:31 pm »
Udało mi się naliczyć 12 różnych nazw foteli dla graczy, z jakimi sprzedawcy wojują już na powierzchniach handlowych u nas w ojczyźnie. Po konsultacjach ze starszyzną z mojego domu, czyli braćmi, zmierzam ku selekcji spośród 3 wyrobów. Wypadło na fotele gamingowe takie jak Akracing, SPC Gear i Noble Chairs. Dwie ostatnie marki mają mało wersji kolorystycznych. Przeszkadza mi to, bo chciałabym dostać coś innego niż standardowa czerń i kolor czerwony. Dlatego wysoko stoją akcje Akracing, gdy myślę o zakupie. Chodzą mi po głowie kolory żółty lub zielony. W zeszły weekend siedziałam już na modelach wszystkich trzech firm. Skóra prawdziwa jest mega droga, stąd Noble Chairs nieco mnie odrzucają. To plus ich lekko sztywny wygląd. Chyba już wiecie po krótce, jakie fotele gamingowe chcę tutaj potwierdzić jako sensowny nabytek. Ktoś wie, jak Akracing oceniają fachowcy? Sami gracze pieją z zachwytu, ale przy cenach ponad tysiąc złotych, trzeba jednak zachować czujność i mieć się ze swoim portfelem na baczności.   
10
Premiery produktowe / Odp: Na co czekacie - premiery sprzętu?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Farela dnia Październik 19, 2017, 10:38:54 pm »
U mnie na horyzoncie rysuje się nowa klawiatura E-Blue. Dwie serie mają być poszerzane. Liczę na coś nowego z mechanicznymi przełącznikami.
Strony: [1] 2